دیجیتال مارکتینگ یعنی ورود به دنیایی تازه و الزامی!

ما به دنبال تسهیل فرایند آنلاین شدن شما هستیم.

برای شروع کلیک کنید

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

به طور کلی نیاز هر سازمان و کسب وکاری به امور بازاریابی و برندینگ نوین، ما را مجاب می سازد تا با استفاده از فناوری های نو، فعالیت های بازاریابی را دنبال کنیم.
امروزه یکی از اصلی ترین دغدغه های هر کسب و کاری،چه آنلاین و چه آفلاین، حضور در بازارهای دیجیتال می باشد. ما نیز در ویدیا با استفاده از دانش بازاریابی و ابزارهای به روز دیجیتال مارکتینگ سعی داریم تا بهترین خدمت را به کسب وکار های محترم ارائه نماییم.
از اصلی ترین ویژگی های خدمات دیجیتال مارکتینگ ما مانند تبلیغات گوگل، شبکه های تبلیغاتی، فضای مجازی و یوتیوب، می توان به گزارشات دقیق و قابل اندازه گیری و شفاف اشاره نمود.


طراحی لوگو

یکی از نقاط قوت شرکت ما طراحی لوگو های منحصر به فرد برای مجموعه ها وشرکت ها مختلف می باشد که همواره تلاش می شود که این لوگو بر اساس ویژگی های آن برند و خواست مشتری طراحی شود از این رو در تمامی طراحی با برگزاری جلسات فنی و برندینگ نیاز مشتری و المان های مهم برند بررسی شده و بعد از آن با طراحی اتودهایی تلاش میشود بهترین طرح اجرا شده و در ابعاد و حالت های مختلف تحویل مشتری داده شود.

شما می توانید قبل از درخواست طراحی لوگو با کارشناسان برندینگ ما تماس گرفته و مشاوره دریافت نمایید.

مشاهده نمونه کار ها

سئو و بهینه سازی

قرارگرفتن در صفحات موتورهای جست و جو به خصوص گوگل، موضوعی است که تمامی وبسایت ها آنرا دنبال می نمایند. در واقع رقابتی نزدیک و پایاپای بین وبسایت ها مختلف در کلمات کلیدی متفاوت با اهداف برندینگ و جذب مشتری، اتفاقی است که هر روزه در حال انجام شدن است.
این پدیده اتفاق نمی افتد مگر با انجام فرایند های بهینه سازی درونی و انجام عملیاتی موسوم به سئو. ما نیز در ویدیا با تکیه بر دانش به روز و دستورالعمل های و مکانیزم های موتورهای جستوجو و همچنین تجربه ی چندین سال فعالیت تخصصی در این حوزه، سعی می نماییم تا بهترین نتایج را برای شما به ارمغان آوریم.

مشاهده صفحه

مشاوره و بررسی سئو سایت شما به صورت رایگان

02191326470 

گوگل ادز

بعضی از اوقات شاید بیشترین دغدغه ی کسب و کارها، جذب مشتریان جدید باشد. کسب و کارهایی که با فضای آنلاین آشنا هستند و مالک یک وبسایت می باشند، می توانند از یکی از بزرگترین پلتفرم های تبلیغاتی جهان، که تحت نظر گوگل می باشد استفاده کرده و تبلیغات خود را از طریق گوگل انجام دهند.

البته گفتنی است که این امکان متاسفانه برای تمامی کسب وکار ها در ایران به دلایل تحریم و.. قابل انجام نبوده است، اما شرکت ویدیا با استفاده از طرفیت ها و پتانسیل های خود توانسته تا این امکان را برای آنها فراهم نماید.
به همین دلیل، شما می توانید به راحتی و با پرداخت ریالی از خدمات ویدیا در این حوزه استفاده کرده و همچنین مدیریت تبلیغات خود را در گوگل به ما بسپارید.

مشاهده صفحه

کمپین یوتیوب

استفاده از بزرگترین شبکه ویدیویی جهان برای تبلیغات، فرصت مهم و جذابی برای هر کسب وکاری می باشد. این روش تبلیغاتی به شما کمک می کند تا در کنار بهترین برند های جهانی دیده شوید و بهترین اثر بخشی خود را بر روی مخاطبان هدف خود بگذارید.
شما می توانید در یوتیوب با استفاده از امکانات منحصر به فرد، در ابتدای ویدیو ویا در صفحات جستوجو تبلیغات خود را به صورت انبوه و یا هدفمند نمایش دهید.
ما در ویدیا با استفاده از دانش به روز و آنالیز دقیق، کمپین های تبلیغاتی شما را در یوتیوب مدیریت هواهیم نمود.


شبکه های تبلیغاتی

یکی از اصلی ترین فعالیت های حوزه بازاریابی دیجیتال در داخل کشور، استفاده از ظرفیت های پلتفرم های داخلی است. به همین دلیل کسب و کارهای مختلف در صنایع و حوزه های متفاوت به سمت این مدل از تبلیغات حرکت می نمایند.

از طرفی طراحی و اجرای صحیح کمپین های تبلیغاتی، مدیریت هزینه ها و خوانش و تحلیل صحیح گزارش های موجود و همچنین تطبیق این گزارشات با دیگر ابزار های دیجیتال، یکی از دغدغه های اصلی این کسب و کارهاست.
ما در مجموعه ی ویدیا، با استفاده از نخبگان و کادر مجرب بازاریابی دیجیتال، در تلاشیم تا بهترین خدمات مدیریت شبکه های تبلیغاتی مربوط به کسب و کار را ارائه نماییم.


درخواست مشاوره

مشاوران حرفه‌ای ویدیا در کنار شما هستند تا به شما در ساخت سایت برای کسب و کارتان کمک کنند. فقط کافیست اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.