طراحی اپلیکیشن اختصاصی همراه با مشاوره حرفه ای رایگان

از صفر تا صد را به ویدیا بسپارید

مشاوره طراحی اپلیکیشن

معرفی تکنولوژی ها و مزایای آنلاین شدن

•  افزایش تعامل با مشتریان و وفاداری مشتری: با داشتن یک اپلیکیشن اختصاصی شما همیشه در دسترس مشتریان خود هستید و آن ها به راحتی از طریق نوتیفیکیشن های اپ پیام های از موجودی اجناس، کد تخفیف و جشنواره های شما با خبر می شوند و مدام به اپلیکیشن شما سر میزنند  و این باعث افزایش وفاداری مشتری به شما می شود.

•  دسترسی و مدیریت آسان: همچنین اگر اپلیکیشن شما به صورت crm باشد کارمندان یا فروشندگان شما به راحتی به ابزار کارشان دسترسی دارند و می توانندهمه اطلاعات اعم از مشخصات و پیگیری های مربوط به مشتریان را در آن ثبت می کنند حتا خارج از محیط شرکت به آن دسترسی دارند و علاوه براین ها مدیران مجموعه به راحتی می توانند به صورت یکجا از عملکرد کارمندان و میزان فروش خود با خبر باشند و آن را مدیریت کنند.

•  کاهش هزینه ها: علاوه بر افزایش میزان فروش، وفاداری مشتریان ومدیریت آن ها یک دیگر از مزایای داشتن اپلیکیشن کاهش هزینه های جانبی مربوط به نگهداری اطلاعات و هزینه های زیاد مربوط به تبلغات است.

•  سرعت بخشی: یکی دیگر از مهمترین مزایا آن سرعت بخشی به تمامی فرآیند های فروش، بازاریابی و مدیریت مجموعه است

اپلیکیشن های شخصی سازی شده

این اپلیکیشن ها با توجه به فرایند های کاری یک مجموعه طراحی و پیاده سازی می شوند برای مثال برای یک مجموعه املاک در حوزه مدیریت و فروش زمین های شخصی یک اپلیکیشن طراحی می شود یا برای مدیریت یک کافه خاص یک اپلیکیشن با امکانات مد نظر آن مجموعه طراحی می شود.

ورود به صفحه

اپلیکیشن های آماده

ما در ویدیا با ارائه نرم افزارها و اپلیکیشن هایی از پیش طراحی شده در زمینه های گوناگون یکی از دغدغه های کسب وکارها را کاهش دادیم. این نرم افزارها با توجه به نیاز بازار و آنالیزی که توسط کارشناسان مارکتینگ و فنی ما انجام شده طراحی شده و که بازه گسترده ای از نیاز مشتریان و صاحبان کسب و کار را پوشش میدهد شایان ذکر به دلیل اینکه این نرم افزارها به صورت عمومی طراحی شده است هزینه آن نسبت به یک نرم افزار شخصی سازی شده کم تر است و این امکان وجود دارد که تغییرات در محدوده تعیین شده امکان پذیر می باشد.
در صورت هرگونه سوال و یا مشاوره در این زمینه می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ورود به صفحه

درخواست مشاوره

مشاوران حرفه‌ای ویدیا در کنار شما هستند تا به شما در ساخت سایت برای کسب و کارتان کمک کنند. فقط کافیست اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.