درباره ویدیا

کمپانی ویدیا، با هدف ارائه با کیفیت ترین خدمات حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، توسعه کسب و کارو تبلیغات و اجرای ایده های نوین در حوزه های مربوطه در سال ۹۲ تشکیل شده است.
این گروه با استفاده از متخصص ترین و با تجربه ترین افراد در عرصه های مربوطه اقدام به ارائه خدمات به کسب و کارها می نماید.
مهم ترین خدمات ویدیا، طراحی سایت های داینامیک، انجام فعالیت های دیجیتال مار کتینگ ، برنامه نویسی اختصاصی و ارائه محصولات فناورانه و توسعه کسب و کار می باشد. این خدمات همگی با استفاده از دانش به روز و بهره گیری از خلاقیت های ایجابی و بصری طراحان در واحد های مختلف به صورت کاملا حرفه ای و فرآیند محور صورت می پذیرند.
در بخش خدمات می توانید اطلاعات تکمیلی را مطالعه نمایید.
گروه طراحان ویدیا از ابتدای شروع فعالیت خود همواره سعی داشته تا رضایت مشتریان خود را در صدر خواسته ها و ماموریت های خود قرار دهد و توانسته تا در این مدت رضایت حداکثری مشتریان خود را به دست آورد. این مجموعه با استفاده از دانش روز در حوزه های فناوری اطلاعات و مشاوره با کمک واحد توسعه آگاهی(r&d) خود توانسته تا هموار درباره ی اثربخشی کمپین های تبلیغاتی خود حساسیت نشان دهد.
از موفقیت های دیگر مجموعه می توان به ورود سریع گروه به عرصه های بین المللی نیز اشاره نمود، که با استقبال بی نظیر دیگر مردم منطقه همراه بوده است.
جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه های زیر با ما در تماس باشید.

  تیم ما

ما در ویدیا جمع شده ایم تا در مسیر تکامل شخصی و توسعه فردی خود بتوانیم به کسب و کار هایی که تمامی دغدغه شان تنها توسعه کسب و کارشان است کمک کنیم

  برند ها

ما در ویدیا با نگرش کارافرینانه خود همواره به دنبال خلق ارزش های نوین هستیم و در دنیای کسب و کار امروز، تبلور هر ارزش کارافرینانه ای با ظهور یک برند میسر می گردد.

  نمایندگی ها

مجموعه ی ویدیا با نگاه توسعه محور در حوزه ی داخلی و بین المللی همواره سعی کرده است تا از ظرفیت ها و پتانسیل های خود در زمینه ی توسعه ی جغرافیایی استفاده نماید.

ساعت کاری : از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷
پنجشنبه از ۹ تا ۱۴ و جمعه های تعطیل

  • دفتر مرکزی: تهران ، خیابان مطهری ، خیابان میرزای شیرازی ، کوچه منصور ، پلاک 5 ، طبقه 5
  • شماره تماس :  02188109054
     - 02191326470

  • شماره واتس اپ :   09027750639

  • پست الکترونیک :  info@wideaco.com

درخواست مشاوره

مشاوران حرفه‌ای ویدیا در کنار شما هستند تا به شما در ساخت سایت برای کسب و کارتان کمک کنند. فقط کافیست اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.