اپلیکیشن های شخصی سازی شده

با ویدیا اپلیکیشن جدید ما، به یک تجربه متفاوت از جهان دیجیتال دست خواهید یافت. طراحی شده با رویکرد منحصر به فردی، ویدیا اپلیکیشن نه تنها عملکرد برتری دارد، بلکه به شما قدرت ارتباط با دنیایی پویا و هیجان‌انگیز را می‌دهد.

با رابط کاربری ساده و کارآمد ویدیا، به آسانی می‌توانید به محتوا و خدمات موردنیازتان دسترسی پیدا کنید. طراحی شکیل و شفاف اپلیکیشن ما، شما را در معرض تجربه‌ای لذت‌بخش قرار می‌دهد که همچنین بهره‌وری شما را افزایش می‌دهد.

ویدیا اپلیکیشن با ارائه قابلیت‌ها و ویژگی‌های منحصر به فرد، مرکزی برای تمام نیازهای شما در دنیای دیجیتال است. با مرور بخش‌های مختلف اپلیکیشن، می‌توانید به آسانی به سرویس‌های ویدیویی، موسیقی، بازی‌ها، اخبار، و رویدادها دسترسی پیدا کنید. همچنین، قابلیت جستجوی پیشرفته و سیستم پیشنهاد ویدیا اپلیکیشن، به شما کمک می‌کند تا محتواهایی را که دوست دارید، با سرعت بیشتری کشف کنید.

با ویدیا اپلیکیشن، تجربه کاربری شما به یک سطح بالاتر ارتقا می‌یابد. با دسترسی آسان و سریع به تنوعی از محتواها و خدمات، شما هر لحظه را در دنیای دیجیتال با لذت و هیجان تجربه خواهید کرد. اپلیکیشن ما با طراحی منحصر به فرد، امکانات پیشرفته و توجه کامل به جزئیات، وعده یک سفر بی‌نظیر در دنیای ویدیویی و سرگرمی را به شما می‌دهد.

با ویدیا اپلیکیشن، به دنیایی از جذابیت و هیجان خوش آمدید. هر لحظه را با فرصت‌های بی‌پایانی برای کشف و تجربه، به عنوان یک کاربر ویدیا،بهره‌برداری کنید

مشاوره اپلیکیشن شخصی سازی شده

اپلیکیشن داروساز من

 • نرم افزار خدمات دارویی 
 • سال ساخت : 1402
 • تکنولوژی ها : 
 • حوزه فعالیت : پزشکی

ارزش آفرینی برای جامعه ی دارو سازان کشور که همواره از اقشار بسیار کارامد برای جامعه هستند، هدف اصلی اینبرنامه کاربردی می باشد.از طرفی نیز یکی از دغدغه های اصلی بیماران، چگونگی مصرف دارو ها در طول درمان بوده که یا به علت شلوغیداروخانه و یا فراموشی و یا دلایل دیگر رخ می دهد.پیوند میان داروسازان و بیماران می تواند هم جایگاه داروساز در کشور را تثبیت نماید، هم منجر به اشتغال زایی بیشتربرای داروسازان می گردد و هم اطمینان خاطری خواهد بود برای بیمارانی که قصد استفاده ار انواع مختلفی از دارو هارا دارند.برنامه ی کاربردی داروساز من که با تلاش بی وقفه و شبانه روزی گروه فناوری ویدیا توسعه یافته است قصد دارد تا بادر اختیار قرادادن ویژگی هایی کاربردی در راستای رفع آن دغدغه ها قدم بردارد

اپلیکیشن املاک طهران

 • نرم افزار مدیریت زمین و املاک
 • سال ساخت : 1401
 • تکنولوژی ها : 
 • حوزه فعالیت : املاک

اپلیکیشن دستیار ویدیا، همانطور که از نامش پیداست به عنوان یک دستیار طراحی شده و هدف آن افزایش سرعت و ایجاد هماهنگی بین مشاورین یک مجموعه در نحوه  مشاوره و مدیریت مشتریان است. با توجه به اینکه این اپلیکیشن یک اپ دستیار است اما به صورت یک اپلیکیشن مدیریت درون سازمانی نیز عمل می کند یعنی علاوه بر انجام کارهای روزانه ثبت و پیگیری مشتریان ، به مدیریت مجموعه این امکان را می دهد تا بر تمامی فعالیت ها و روند پیگیری مشتریان در مجموعه بیشترین نظارت را  داشته باشد.

اپلیکیشن وین وویس

 • نرم افزار  صدور فاکتور
 • سال ساخت : 1400
 • تکنولوژی ها : 
 • حوزه فعالیت : شرکتی

همواره یکی از دغدغه های مدیران شرکت ها به خصوص مدیران بخش بازاریابی و فروش، صدور فاکتور با سرعت عملکرد بالا برای مشتریان می باشد. با توجه به اینکه نرم افزار های حسابداری و همچنین نرم افزار های مدیریت درون سازمانی نگاه کامل و دقیقی نسبت به صور فاکتور ندارند، این موضوع به عنوان یک چالش وجود دارد. از طرفی واحد حسابداری هر مجموعه ای هم دغدغه های مالی مربوط به خود را دارد که باید بدان نگاه ویژه ای داشت. به همین دلایل، گروه فناوری ویدیا، با طراحی یک سیستم صدور فاکتور فروش با سرعت بالا و دربرگیری تمامی امکانات لازم، تمامی این دغدغه ها را حل کرده و با تخصیص سطوح مختلفی از دسترسی، مدیریت درون سازمانی در فرایند صدور فاکتور بخش فروش را میسر می نماید. این نرم افزار کاربردی قابلیت شخصی سازی با هر شرکت و برندی را داشته و برای تمام محصولات اعم از مصرفی و غیرمصرفی و حتی محصولات خدماتی نیز قابل استفاده می باشد.

اپلیکیشن کاپلا

 • نرم افزار لیوان های کاغذی
 • سال ساخت : 1400
 • تکنولوژی ها : 
 • حوزه فعالیت : مواد غذایی

یکی از فضاهای خالی بازار فروشگاه های آنلاین، عدم وجود یک فروشگاه آنلاین برای تامین کنندگان اقلام اولیه و اصلی برای سوپرمارکت ها، رستوران ها و یا هر فروشگاهی که از مواد اولیه برای تولید استفاده میکند می باشد. به همین دلیل گروه فناوری ویدیا توانسته با توسعه ی محصولی منحصر به فرد، سیستم ثبت سفارش آنلاین برای عمده فروش ها را با نیاز سنجی دقیق از بازار عمده فروش ها و دغدغه های خاص آنها عرضه نماید. این محصول قابلیت شخصی سازی با هر کسب و کار بر مبنای فروشی را دارد و راه و روش کاملا دقیقی را برای این امر پیش بینی نموده است.
در این برنامه کاربردی، کاربر می تواند با استفاده از دسته بندی ها ی مشخص شده به راحتی محصول خود را انتخاب کرده و سفارش خود را پس از نهایی سازی و بررسی فاکتور ثبت نماید. همچنین کسب و کار مربوطه می تواند باشگاه مشتریان خود را راه اندازی کرده، جشنواره ها را تنظیم کرده و برای
مشتریان خود اعلامیه های مختلفی را ارسال نماید.

اپلیکیشن هتل شیر

 • نرم افزار هتل
 • سال ساخت : 1401
 • تکنولوژی ها : 
 • حوزه فعالیت : گردشگری

نبود یک پرتال دقیق و کارامد برای اتصال بین آژانس های گردشگری و هتل های داخلی با سیاست کاهش قیمت سفرهای داخلی و سهولت در انجام رزرو اتاق هتل ها و اقامتگاه های داخلی، همواره منجر به ایجاد ناکارآمدی و افزایش هزینه های سفرهای داخلی می گردد. در واقع عدم شناخت گسترده و وسیع هتل ها و آژانس ها، فضا را برای افراد سود جو در هر دوسمت برای افزایش قیمت ها و هزینه ی سفر داخلی فراهم میکند. پرتال هتل شیر با اتصال این دو بخش از صنعت گردشگری و معرفی هتل های مختلف با رنج قیمت متفاوت به آژانسهای مسافرتی که متولی اصلی فروش تور داخلی به مشتریان و مسافرین هستند، سعی دارد تا با ایجاد یک فضای رقابتی این امر را سهولت بخشد.

اپلیکیشن تور شیر

 • نرم افزار تور
 • سال ساخت : 1402
 • تکنولوژی ها : 
 • حوزه فعالیت : گردشگری

یکی از اصلی ترین دلایل افزایش قیمت سفرهای داخلی، وجود واسطه های ارائه خدمات دست دوم گردشگری در کشور می باشند. درواقع یک آژانس گردشگری که خود برگزار کننده ی یک تور مسافرتی است، بعضی از اوقات برای به فروش رساندن تور خود تا چند دست با آژانس های واسطه سعی میکند تا به نتیجه برسد. با رصد دقیق و مشاهدات میدانی می توان دریافت که فرضا یک آژانس مسافرتی در شهری مثل بابل برای فروش یک تور به مشتریان محلی، (چون خود این آژانس برگزار کننده ی تور نیست)، مجبور است با قیمتی بسیار بالاتر از یک آژانس دست دوم سرشناس در تهران خرید نماید.
به همین دلیل؛ گروه فناوری ویدیا با شناخت دقیق از این بازار، پلتفرم تور شیر را طراحی نموده تا با اتصال آژانس های گردشگری و مسافرتی در یک فضای رقابتی ( برمبنای مزایده) بتواند در روند کاهش قیمت و هزینه های سفر سهیم بوده و آژانس های گردشگری را در سراسر کشور به یکدیگر متصل نماید. از مزایای این برنامه ی تحت وب می توان به طراحی منحصر به فرد و منطبق بر استاندارد های گردشگری، سرعت عمل بالا در پردازش و انتقال اطلاعات و همچنین کاربری بسیار ساده و سریع آن اشاره نمود.

اپلیکیشن طاهاچاپ

 • نرم افزار مدیریت محصولات چاپ
 • سال ساخت : 1400
 • تکنولوژی ها : 
 • حوزه فعالیت : چاپ و تبلیغات

به درخواست یکی از مشتریان ویدیا و با توجه به نبود یک برنامه کاربردی کامل با نگاهی تخصصی در صنعت چاپ بنر و لوازم تبلیغاتی، گروه فناوری ویدیا یک برنامه ی کاربردی برای افرادی که قصد سفارش آنلاین بنر، لوازم التحریر و اقلام تبلیغاتی را دارند به هر شکل و سایز و با هر طرحی را توسعه داده است. از طرفی نبود شفافیت در قیمت گذاری یکپارچه در این صنعت یکی دیگر از معضلاتی است که با راه اندازی این برنامهی کاربردی حل می گردد. در واقع هر مشتری می تواند با استفاده از ابزار هایی کاربر پسند، محصول چاپی مورد نظر خود در هر اندازه و با هر طرحی را به راحتی سفارش داده و از جزییات آن نیز با خبر شود. همچنین بسیاری از سازمان های خصوصی و یا ارگان های دولتی نیز می توانند از تمامی این امکانات استفاده کرده و به راحتی موضوع اقلام تبلیغاتی خود را مدیریت نمایند. این برنامه ی کاربردی می تواند برای هر فعالی که در این صنعت فعالیت می نماید، شخصی سازی شود.