نمایندگی ویدیا در عمان

کشور عمان چند سالی است با سرمایه گذاری در فرآیند جهانی سازی خود تبدیل به یکی از امید های خاورمیانه شده است.احتمالا یکی از رقبای جدی تجارت جهانی برای کشورهای دیگر خلیج فارس مانند امارات، امروزه توانسته است تا سرمایه های بسیار زیادی را از کشورهای دیگر از طریق ران اندازی کسب و کار جذب نماید.

دغدغه های کسب و کارهایی که در عمان شکل می گیرند بسیار زیاد و پیچیده می باشند.آنها علاوه بر تقاضای بهترین و شخصی سازی شده ترین خدمات، همواره به دنبال ارزانترین راهکارها نیز هستند.

هزینه های بالای راه اندازی کسب و کار به دلیل ارزش پولی بالای عمان و نگرانی هایی که هر کسب و کاری در ابتدای فعالیت خود در خاورمیانه دارد، برای ویدیا بسیار قابل احترام می باشد. به همین دلیل ما در عمان از یک دفتر کامل و نمایندگی منحصر به فرد که قبلا سابقه فعالیت بازرگانی را در عمان دارند، برای این کشور استفاده نموده ایم.

در عمان، یک تیم با تجربه و مجرب جهت مشاوره و عقد قرارداد به سرپرستی نمایندگی به مدیریت سرکار خانم ماه منظر سعادتمندان، در خدمت کسب و کارهای مختلف در عمان خواهند بود.

به طور کلی، استفاده از ترکیبی از نیروهای محلی، بین المللی و ایرانی، این امکان را در عمان به ما می دهد تا بتوانیم با انواع مختلفی از کسب و کارها در عمان ارتباط برقرار نماییم و با رعایت تمام شرایط فرهنگی و خواسته های مختلف کسب و کارهایی که هرکدام از یک اقلیم به عمان مهاجرت نموده اند، اقدام به مشاوره و اجرای برنامه های مختلفی برا آنها خواهیم نمود.

ما با استفاده از تمام دانش و تجربیات خود و دیگر شرکای تجاریمان در عمان سعی در تسهیل روند آنلاین سازی کسب وکارها در عمان داریم.همچنین سرمایه گذاری وسیع ما در عمان نیز به این روند بسیار کمک خواهد کرد.

جهت بهره مندی از مشاوره رایگان با دفتر عمان از طریق راه ها زیر با ما در ارتباط باشید.

راه های ارتباط با ما


شماره تلفن
۹۵۶۹۷۱۷۷ (۹۶۸+)

شماره واتس اپ و تلگرام
۹۵۶۹۷۱۷۷ (۹۶۸+)

پست الکترونیکی
oman[At]wideaco.com

آدرس نمایندگی
مسقط، بوشر، الخویر جنوبی ، ساختمان شماره ۶۷ ، طبقه ۲۸