نمایندگی ویدیا در ایران

همان طور که مستحضرید ایران کشوری با ظرفیت بالا در صنعت فناوری اطلاعات می باشد. وجود شرکت ها و کسب و کارهای زیاد و علاقه مندان بسیاری که قصد تحصیل و یا کسب مهارت را در این زمینه دارند زمینه ساز ورود متخصصین به صورت تجاری به این حوزه خواهد بود.
از طرفی هم چند سالی است که متاسفانه افراد و شرکت هایی که تخصص کافی برای ارائه خدمات را به شرکت ها ندارند وارد این حوزه شده و گاها تجربه بسیار بدی را برای کسب و کارها در فضای آنلاین رقم زده اند.
ما با استفاده از تجربه داخلی و بین المللی خود سعی داریم تا حرفه ای ترین خدمات فناوری اطلاعات به ویژه تحت وب را به کسب و کارهای کوچک و بزرگ ارائه دهیم.
از این رو با طراحی یک روند بسیار سریع و پشتیبانی کامل تا آخرین لحظه، جهت کاهش دغدغه ها و هزینه های آنلاین سازی کسب و کارها اقدام به راه اندازی دفتر مرکزی ویدیا با استفاده از هسته اصلی متخصصین فنی و همچنین دانش به روز شده ای که توسط دیگر شرکای تجاری بین المللی خود کسب می کنیم نموده ایم.
در نمایندگی ایران واقع در شهر تهران، یک تیم مشاوره بازاریابی و برندینگ و یک تیم فنی مجرب و با سابقه در کنار یکدیگر ابتدا با تحلیل کسب و کار شما و سپس با مشاوره حرفه ای و اجرای سریع و کارآمد به شما تلاش دارند تا عملکرد شرکت شما را در فضای آنلاین بالا برند.
نمایندگی ایران به عنوان دفتر مرکزی در مرکز شهر تهران با دسترسی آسان جهت سهولت اجرای روند های کاری مربوط به کسب و کارها در سال 1399 تاسیس گردیده تا بتواند بهترین و به صرفه ترین راهکارها را به کسب و کارها ارائه دهد.
ما مفتخر به همکاری با بیش از100 شرکت داخلی در زمینه مشاوره و طراحی سایت می باشیم و سعی داریم تا همواره از این تجربه و دانش خود جهت بهبود عملکرد کسب و کارها، استفاده نماییم.
جهت بهره مندی از مشاوره رایگان با دفتر ایران از طریق راه ها زیر با ما در ارتباط باشید.

راه های ارتباط با ما


شماره تلفن
۰۲۱۹۱۳۲۶۴۷۰
۰۲۱۸۸۱۰۹۰۵۴

شماره واتس اپ و تلگرام
۰۹۰۲۷۷۵۰۶۳۹

پست الکترونیکی
info[At]wideaco.com

آدرس نمایندگی
تهران ، خیابان مطهری ، خیابان میرزای شیرازی ، کوچه منصور ، پلاک ۵ ، طبقه ۵