امروزه ساخت و تولید محتوای ویدیویی یکی از ملزومات راه اندازی و توسعه ی هر کسب  کاری می باشد. علاوه بر اینکه در یک محتوای ویدیویی شما تمامی حس های مخاطب را درگیر می کنید و می توانید پیام خود را صریح و شیوا بیان کنید، کسب و کار خود را نیز معرفی کرده و آن را شرح می دهید.

بدیهی است، بازاریابی ویدیویی در تبلیغات نقش موثری را ایفا کرده و منجر به پیشرفت و رونق کسب و کار شما می گردد. تمامی مخاطبان شما در هر روز با حجم بسیار بالایی از ویدیو های مختلف رو به رو می شوند. با گذراندن زمان در شبکه های اجتماعی، تماشای فیلم و سریال و حتی تماشای تلویزیون هم اگر شما اقدام به تولید محتوای ویدیویی نکنید، محلی برای ارائه ی پیام خود به مخاطبانتان را نخواهید داشت.

افراد به شدت مایل هستند یک ویدیو را ببینند تا یک متن را بخوانند. تحقیقات مخاطب شناسی ثابت کرده است که کسب و کارهایی که از ویدیو برای انتقال پیام استفاده می کنند، ارتباط بهترو رساتری با مخاطبان خود برقرار می کنند تا افرادی که از رسانه های دیگر و سنتی استفاده می نمایند.

شما همچنین می توانید از ویدیو برای کمپین ها و جشنواره های خود نیز استفاده کنید تا بتوانید مخاطبان خود را بسیار بهتر و با حجم اثر بخشی بالاتری درگیر جشنواره خود نمایید.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

برای سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید.
۰۲۱۸۸۱۰۹۰۵۴ - ۰۹۲۲۸۳۰۳۵۱۲

فرم درخواست مشاوره رایگان

این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

کلیپ های یک دقیقه ای

تیزر تبلیغاتی املاک طهران

تیزر تبلیغاتی اجرای نمایش حقیقت

تیزر تبلیغاتی گروه صنعتی کاپلا

فیلم های مستند

مستند کارشناسی خودرو

جهت دریافت لیست قیمت ایمیل خود را وارد نمایید.

ویدیا

ویدیا در کنار تمامی خدمات و امکاناتی که در حوزه وب به مشتریان خود می دهد همواره در تلاش است تا کاربران تنها به توسعه کسب و کار خود در فضای مجازی و الکترونیکی بپردازند و نگرانی دیگری نداشته باشند.

logo-samandehi
آدرس: تهران ، خیابان مطهری ، خیابان میرزای شیرازی ، کوچه منصور ، پلاک ۵ ، طبقه ۵
تلفن: ۰۲۱۹۱۳۲۶۴۷۰ - ۰۲۱۸۸۱۰۹۰۵۴

آدرس: تفلیس ،واکه،خیابان تاماراشویلی،خیابان اسوانیتزه،پلاک۴
تلفن: ۹۱ ۱۷ ۴۳ ۵۵۷ (۹۵۵+)
آدرس: شارجه، خیابان التعاون، ساختمان دانا، پلاک ۱۲۰۴۴
تلفن: ۵۶۲۴۱۳۹۹۸ (۹۷۱+)

آدرس: مسقط، بوشر، خیابان المها، ساختمان ۵۰، طبقه ۴، دفتر ۴۰۶
تلفن: ۲۴۴۷۳۲۶۵ (۹۶۸+)
TOP