نمایندگی ویدیا در گرجستان

نمایندگی ویدیا در گرجستان

گرجستان کشوری با آینده ای روشن و احتمالا یکی از دروازه های جدید ورود به بازارهای اروپایی خواهد بود.کشوری که چندسالی است سعی دارد تا با استفاده از نیروهای بین المللی و سرمایه های دیگر کشورها، پیشرفت و توسعه خودرا رقم زند.
وجود شرکت های نوپا از کشورهای مختلف در گرجستان و همچنین نبود تیم های متخصص در زمینه فناوری اطلاعات، دلایل خوبی برای ما جهت ورود به این بازار بوده اند.
ارائه خدمات مستمر و حرفه ای در تفلیس به شرکت هایی که نیاز به آشنایی بیش تر با فضای کاری در این کشور را دارند از ویژگی های اصلی نمایندگی گرجستان ویدیا می باشند.
شرکت ویدیا با شماره ثبت ۴۰۲۰۹۴۸۳۵ در کشور گرجستان از سال ۲۰۱۸ شروع به فعالیت نموده و در همین مدت کم توانسته است تا اعتماد بسیاری از شرکت ها و کسب و کارها را به خوبی جلب نماید.
شایان ذکر است که ویدیا چشم انداز بسیار خوب و بلند مدتی را در نمایندگی گرجستان خود تجسم کرده و به همین دلیل سرمایه گذاری وسیعی را جهت پیشبرد اهداف خود در گرجستان انجام داده است.
ما در گرجستان با استفاده از یک تیم کامل و نظارت مستقیم سعی در ارائه بهترین و حرفه ای ترین خدمات به کسب و کارها راداریم.همچنین با استفاده از ظرفیت های ملی گرجستان و ایرانیان موفق در گرجستان کامل ترین مشاوره ها را به شرکت های تازه تاسیس در گرجستان خواهیم داد.
تسلط کامل بر قوانین، آشنایی حداکثری با فرهنگ و جغرافیای مختصاتی و همچنین تجربه موفق بلند مدت کاری در حوزه فناوری اطلاعات برای ما در گرجستان بسیار مفید واقع شده اند.
جهت بهره مندی از مشاوره رایگان با دفتر گرجستان از طریق راه ها زیر با ما در ارتباط باشید.
(البته گفتنی است که با توجه به شیوع ویروس کرونا و نوع ساختار کشور گرجستان فعلا نمایندگی کشور گرجستان به شکل دور کاری و از طریق دیگر نمایندگی ها در کشورهای دیگر مدیریت می گردد.)

نمایندگی ها

راه های ارتباط با ما

ویدیا

ویدیا در کنار تمامی خدمات و امکاناتی که در حوزه وب به مشتریان خود می دهد همواره در تلاش است تا کاربران تنها به توسعه کسب و کار خود در فضای مجازی و الکترونیکی بپردازند و نگرانی دیگری نداشته باشند.

logo-samandehi
آدرس: تهران ، خیابان مطهری ، خیابان میرزای شیرازی ، کوچه منصور ، پلاک ۵ ، طبقه ۵
تلفن: ۰۲۱۹۱۳۲۶۴۷۰ - ۰۲۱۸۸۱۰۹۰۵۴

آدرس: تفلیس ،واکه،خیابان تاماراشویلی،خیابان اسوانیتزه،پلاک۴
تلفن: ۹۱ ۱۷ ۴۳ ۵۵۷ (۹۵۵+)
آدرس: شارجه، خیابان التعاون، ساختمان دانا، پلاک ۱۲۰۴۴
تلفن: ۵۶۲۴۱۳۹۹۸ (۹۷۱+)

آدرس: مسقط، بوشر، خیابان المها، ساختمان ۵۰، طبقه ۴، دفتر ۴۰۶
تلفن: ۲۴۴۷۳۲۶۵ (۹۶۸+)
TOP