نمایندگی ویدیا در امارات

نمایندگی ویدیا در امارات متحده عربی

برج های بلند، رستوران های گران قیمت، وجود تمام برند های جهانی، تحمیل فرهنگ های خلیجی به تمام شرکت ها و وجود سطح بسیار بالایی از تکنولوژی همگی از ویژگی های منحصر به فرد امارات متحده عربی است.
این کشور که در آمارهای جهانی سرعت رشد بسیار زیادی را در50 سال گذشته خود ثبت کرده است شاهراه اصلی تجارت در منطقه خاورمیانه بوده و کشوری پر از تجارت و کسب وکارهای مختلف در اندازه های مختلف است.
در یک بازار رقابتی مانند امارات، شاید ورود به بازارهای فناوری اطلاعات بسیار سخت و پیچیده باشد اما ما با استفاده از تجربه های بین المللی خود به دنبال ارائه بهترین خدمات با کمترین قیمت ممکن به شرکت های محلی و کسب و کارهای مختلف و به ویژه کسب و کارهای کوچک در امارات هستیم.
از این رو نمایندگی اصلی عربی خود را در این کشور قراردادیم و با استفاده از نیروهای سابق بین المللی خود در دیگر کشورها، اقدام به تاسیس یک نمایندگی کامل به زبان عربی و به سرپرستی جناب آقای علی عبدالسلام که اصلیتی عرب دارند نموده ایم.
ما می دانیم که رقابت در امارات به ویژه در صنعت فناوری اطلاعات برای ما پیچیده و سخت خواهد بود اما ما با استفاده از تمام تجربه بین المللی خود و استفاده از کارآزموده ترین شرکای تجاری در امارات، سعی داریم تا راهبردی ترین خدمات را در امارات ارائه نماییم.
ما تلاش داریم تا با رعایت تمام قوانین تجاری در امارات و درنظر گرفتن شرایط فرهنگی این کشور، شخصی سازی شده ترین خدمات را در زمینه مشاوره کسب و کار، مهندسی تبلیغات و طراحی سایت به شرکت های مختلفی که هرکدام با یک دیدگاه متفاوت سعی در تسریع روند جهانی شدن خود دارند ارائه نماییم.
جهت بهره مندی از مشاوره رایگان با دفتر امارات از طریق راه ها زیر با ما در ارتباط باشید.

نمایندگی ها

راه های ارتباط با ما

ویدیا

ویدیا در کنار تمامی خدمات و امکاناتی که در حوزه وب به مشتریان خود می دهد همواره در تلاش است تا کاربران تنها به توسعه کسب و کار خود در فضای مجازی و الکترونیکی بپردازند و نگرانی دیگری نداشته باشند.

logo-samandehi
آدرس: تهران ، خیابان مطهری ، خیابان میرزای شیرازی ، کوچه منصور ، پلاک ۵ ، طبقه ۵
تلفن: ۰۲۱۹۱۳۲۶۴۷۰ - ۰۲۱۸۸۱۰۹۰۵۴

آدرس: تفلیس ،واکه،خیابان تاماراشویلی،خیابان اسوانیتزه،پلاک۴
تلفن: ۹۱ ۱۷ ۴۳ ۵۵۷ (۹۵۵+)
آدرس: شارجه، خیابان التعاون، ساختمان دانا، پلاک ۱۲۰۴۴
تلفن: ۵۶۲۴۱۳۹۹۸ (۹۷۱+)

آدرس: مسقط، بوشر، خیابان المها، ساختمان ۵۰، طبقه ۴، دفتر ۴۰۶
تلفن: ۲۴۴۷۳۲۶۵ (۹۶۸+)
TOP