تحلیل بازار

تحلیل بازار چیست؟

هر کسب و کار باید از روند و جهت بازاری که در آن مشغول به کاراست آگاهی داشته باشد. تحلیل بازار یعنی آنکه پی ببریم که آیا یک بازار در حال رشد، راکد در حال نزول است یا خیر. برای ارزیابی روند بازار می‌توانید بعضی از آزمایش های  کسب و کار یا سناریو‌های تحلیلی را انجام دهید تا مشخص شود که بازار چه چیزی را می‌پسندد و این مورد چطور بروی کسب و کار و رشد، راکد بودن و رشد بازار تاثیر می‌گذارد. در این میان نظرسنجی از مشتریان یا گروه‌های متمرکز هم می‌تواند مفید واقع شود. (بیشتر…)

برندینگ احساسی چیست؟

برندینگ احساسی

برندینگ احساسی یک نوع استراتژی‌ است که با هدف‌گیری احساس مشتری و افزایش انگیزه‌ی خرید در او صورت می‌گیرد. در توضیح جامع تر، برندینگ احساسی (Emotional branding) به معنای وفادار نمودن بلند مدت مشتری است. تمام مدیران بازاربابی، از طریق مدیریت وعملیات برندینگ، سعی به ایجاد تمایز در بین برند های رقیب می نمایند. برندینگ فقط در مورد لوگو نیست، در مورد ایجاد ارتباط احساسی با مشتریان است. (بیشتر…)

روش های تبلیغات

روش های تبلیغات

انواع روش های تبلیغاتی که درسرتاسر دنیا رایج است

امروزه تبلیغات به شکل های گوناگونی دچار تغییر شده است و به ابزاری ضروری برای ایجاد ارتباطات با مشتری و مصرف‌کننده بدل شده است. همواره شاهد روش‌های تبلیغات متفاوت و به روز شده ای  برای انتقال پیام از طریق رسانه‌های مختلف هستیم. استفاده از ویدیوهای ویروسی یا همه‌گیر در سطح شبکه‌های اجتماعی تبلیغات بنری در سایت‌ها، فضاهای گفت‌وگوی کاربران درباره‌ی برندها و… بیش از پیش در در حال گسترش هستند. (بیشتر…)

روانشناسی رنگ‌ها در بازاریابی و برندینگ

تاثیر رنگ در بازاریابی

از آنجا که روانشناسی رنگ‌ها با متقاعد کردن دیگران در ارتباط است، یکی از مهم‌ترین و بحث‌برانگیزترین جنبه‌های بازاریابی است. روانشناسی رنگ‌ها در بازاریابی و برندینگ معمولاً در اینفوگرافی‌ها، طراحی لوگو، هویت برند و بنرهای تبلیغاتی اهمیت پیدا می‌کند. انتخب رنگ اولین اقدامی است که طراح باید برای برندسازی لوگو شرکت انجام دهد. (بیشتر…)

ویدیا

ویدیا در کنار تمامی خدمات و امکاناتی که در حوزه وب به مشتریان خود می دهد همواره در تلاش است تا کاربران تنها به توسعه کسب و کار خود در فضای مجازی و الکترونیکی بپردازند و نگرانی دیگری نداشته باشند.

logo-samandehi
آدرس: تهران ، خیابان مطهری ، خیابان میرزای شیرازی ، کوچه منصور ، پلاک ۵ ، طبقه ۵
تلفن: ۰۲۱۹۱۳۲۶۴۷۰ - ۰۲۱۸۸۱۰۹۰۵۴

آدرس: تفلیس ،واکه،خیابان تاماراشویلی،خیابان اسوانیتزه،پلاک۴
تلفن: ۹۱ ۱۷ ۴۳ ۵۵۷ (۹۵۵+)
آدرس: شارجه، خیابان التعاون، ساختمان دانا، پلاک ۱۲۰۴۴
تلفن: ۵۶۲۴۱۳۹۹۸ (۹۷۱+)

آدرس: مسقط، بوشر، خیابان المها، ساختمان ۵۰، طبقه ۴، دفتر ۴۰۶
تلفن: ۲۴۴۷۳۲۶۵ (۹۶۸+)
TOP