روش های تبلیغات

روش های تبلیغات

انواع روش های تبلیغاتی که درسرتاسر دنیا رایج است

امروزه تبلیغات به شکل های گوناگونی دچار تغییر شده است و به ابزاری ضروری برای ایجاد ارتباطات با مشتری و مصرف‌کننده بدل شده است. همواره شاهد روش‌های تبلیغات متفاوت و به روز شده ای  برای انتقال پیام از طریق رسانه‌های مختلف هستیم. استفاده از ویدیوهای ویروسی یا همه‌گیر در سطح شبکه‌های اجتماعی تبلیغات بنری در سایت‌ها، فضاهای گفت‌وگوی کاربران درباره‌ی برندها و… بیش از پیش در در حال گسترش هستند. (بیشتر…)

روانشناسی رنگ‌ها در بازاریابی و برندینگ

تاثیر رنگ در بازاریابی

از آنجا که روانشناسی رنگ‌ها با متقاعد کردن دیگران در ارتباط است، یکی از مهم‌ترین و بحث‌برانگیزترین جنبه‌های بازاریابی است. روانشناسی رنگ‌ها در بازاریابی و برندینگ معمولاً در اینفوگرافی‌ها، طراحی لوگو، هویت برند و بنرهای تبلیغاتی اهمیت پیدا می‌کند. انتخب رنگ اولین اقدامی است که طراح باید برای برندسازی لوگو شرکت انجام دهد. (بیشتر…)

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی آنلاین

بازاریابی دیجیتال یا آنلاین، استفاده از اینترنت، رسانه های اجتماعی، موتورهای جستجو برای دسترسی به مصرف کنندگان است. برخی از کارشناسان،  بازاریابی دیجیتال را اقدامی کاملاً جدید می دانند. این اقدام نیاز به روشی جدید برای نزدیک شدن به مشتریان و روش های جدید درک رفتار مشتریان در مقایسه با بازاریابی سنتی دارد. بازاریابی دیجیتال یک زمینه گسترده است، از جمله جذب مشتری از طریق ایمیل ، بازاریابی محتوا ، سیستم عامل های جستجو ، رسانه های اجتماعی و موارد دیگر دیجیتال مارکتینگ چتری است که تمام تلاش های بازاریابی آنلاین را پوشش می ­دهد. حال آنکه بازاریابی دیجیتالی کاربرد گسترده ­ای در حوزه کسب و کار دارد. در واقع هیچ راه قابل اعتمادی برای فهمیدن اینکه چقدر از فروش تان به آن تبلیغ برمی ­گردد وجود ندارد. به وسیله دیجیتال مارکتینگ میتوان ROI حاصل از هر یک از فعالیت های بازاریابی را اندازه گیری کرد. (بیشتر…)

مزایای برندینگ در کسب و کار

مزایای برندینگ در کسب و کار

برندینگ

برندینگ شامل مباحث و مفاهیم مختلفی چون جایگاه یابی و جایگاه سازی برند است.از مزایای برندینگ در کسب و کار، انتخاب رنگ و طراحی شخصیت بصری برند( لوگو، آرم و…)  است که جزء ارزش برند محسوب می شود. در واقع برندسازی، فرآیندی است که در طی آن به جایگاه احساسی و عاطفی یک محصول یا خدمت افزوده می‌گردد. در تعریفی دیگر، برندسازی یا برندینگ حاصل پیام‌ها و گزارش‌های رسانه هاست. هر قدر تعداد این پیام‌ها بیشتر و محتوای آن‌ها مطلوب تر باشد، نام تجاری قوی تر خواهد شد. در واقع فرآیند ساخت، مقایسه، سنجش و مدیریت کیفیت برند را مدیریت برند می نامند. برندینگ دریافت مشتری از شما می باشد، به محضی که اسم شما و شرکت شما و محصول و خدمات شما را می شنود. برندینگ یک تصویر ذهنی از محصول یا خدمتی است که شما به مشتریان ارائه می دهید. برندینگ تحت تاثیرکلمات ومواردی می باشد که خلاقیت شما آن ها را احاطه کرده است. (بیشتر…)

ویدیا

ویدیا در کنار تمامی خدمات و امکاناتی که در حوزه وب به مشتریان خود می دهد همواره در تلاش است تا کاربران تنها به توسعه کسب و کار خود در فضای مجازی و الکترونیکی بپردازند و نگرانی دیگری نداشته باشند.

آدرس: تهران ، خیابان مطهری ، خیابان میرزای شیرازی ، کوچه منصور ، پلاک ۵ ، طبقه ۵
تلفن: ۰۲۱۹۱۳۲۶۴۷۰ - ۰۲۱۸۸۱۰۹۰۵۴

آدرس: تفلیس ،واکه،خیابان تاماراشویلی،خیابان اسوانیتزه،پلاک۴
تلفن: ۹۱ ۱۷ ۴۳ ۵۵۷ (۹۵۵+)
آدرس: شارجه، خیابان التعاون، ساختمان دانا، پلاک ۱۲۰۴۴
تلفن: ۵۶۲۴۱۳۹۹۸ (۹۷۱+)

آدرس: مسقط، بوشر، خیابان المها، ساختمان ۵۰، طبقه ۴، دفتر ۴۰۶
تلفن: ۲۴۴۷۳۲۶۵ (۹۶۸+)
TOP