×

درباره ما

کمپانی ویدیا، با هدف ارائه با کیفیت ترین خدمات حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، مشاوره و تبلیغات و اجرای ایده های نوین در حوزه های مربوطه در سال ۹۲ تشکیل شده است.
این گروه با استفاده از متخصص ترین افراد در عرصه های متفاوت اقدام به ارائه خدمات به کسب و کارهای گوناگون می نماید.
مهم ترین خدمات گروه طراحان ویدیا، طراحی سایت های داینامیک، بهینه سازی سایت و بهبود رتبه در موتورهای جستجو(seo) ، برنامه نویسی اختصاصی، مشاوره تبلیغات می باشد.
این خدمات همگی با استفاده از دانش به روز و بهره گیری از خلاقیت های گرافیکی و بصری طراحان در واحد های مختلف به صورت کاملا حرفه ای و فرآیند محور صورت می پذیرند.
در بخش خدمات می توانید اطلاعات تکمیلی را مطالعه نمایید.
گروه طراحان ویدیا از ابتدای شروع فعالیت خود همواره سعی داشته تا رضایت مشتریان خود را در صدر خواسته ها و ماموریت های خود قرار دهد و توانسته تا در همین مدت کوتاه رضایت تمام مشتریان خود را ایجاد نماید.
این مجموعه با استفاده از دانش روز در حوزه های فناوری اطلاعات و مشاوره با کمک واحد توسعه آگاهی(r&d) خود توانسته تا هموار درباره ی اثربخشی تبلیغات خود حساسیت نشان دهد.
در واقع این مجموعه اولین مجموعه در حوزه فناوری اطلاعات می باشد که همزمان به غیر از اجرای خواسته ها، نقش مشاوری زبده و خبره را برای کسب و کار ها و مشتریان خود ایفا می نماید.
از موفقیت ها دیگر مجموعه می توان به ورود سریع گروه به عرصه های بین المللی نیز اشاره نمود، که با استقبال بی نظیر دیگر مردم منطقه همراه بوده است.
جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه های زیر با ما در تماس باشید.

ویدیا

ویدیا در کنار تمامی خدمات و امکاناتی که در حوزه وب به مشتریان خود می دهد همواره در تلاش است تا کاربران تنها به توسعه کسب و کار خود در فضای مجازی و الکترونیکی بپردازند و نگرانی دیگری نداشته باشند.

ایران
آدرس: تهران، سیدخندان، خیابان خواجه عبدالله انصاری، خیابان ابوذر غفاری، کوچه بهنیا، پلاک۱، واحد۷
تلفن: ۱۷۱ ۳۰۰ ۹۱ ۰۲۱

گرجستان
آدرس: تفلیس ،واکه،خیابان تاماراشویلی،خیابان اسوانیتزه،پلاک۴
تلفن: ۹۱ ۱۷ ۴۳ ۵۵۷ (۹۵۵+)
همه روزه از ساعت ۹ الی ۱۷
روز های تعطیل پشتیبانی آنلاین

ایمیل: info[At]wideaco.com
شماره واتس اپ ایران: ۹۰۲۷۷۵۰۶۳۹ (۹۸+)
شماره واتس اپ گرجستان: ۹۱ ۱۷ ۴۳ ۵۵۷ (۹۹۵+)
TOP