اجرای پروژه های برندینگ

یکی از مهم ترین و اصلی ترین خدمات مجموعه ویدیا، اجرای پروژه های برندینگ می باشد.
ما اینگونه اعلام می کنیم که نسبت به درآمد شما حساسیت داریم.
تبلیغات یک عنصر شناخته شده ی اثربخش و کارآ می باشد که اگر به طور هدفمند، منطقی و با خلاقیت همراه باشد، می تواند برای کسب و کار شما مزیت رقابتی ایجا کرده و منجر به ارتقا سطح فعالیت و رشد عرضی و طولی مشتریان شما خواهد شد.
در بازار رقابتی امروز و با توجه به شرایط اقتصادی، تبلیغات یک مسئله مهم، حیاتی و اصلی به شمار می رود.
از همین رو ، مشاورین تبلیغاتی،آژانس ها و کانون های تبلیغاتی همگی در اینحوزه بسیار فعالند.
اما، ما در مجموعه ویدیا سعی داریم تا نه تنها با اتکا به خلاقیت بلکه با استفاده از تجارب کاربزدی و دانش به روز فروش شمارا بهبود ببخشیم و شما را به سمت برند شذن سوق دهیم.
از طرفی مجموعه ویدیا به عنوان یک مجموعه فعال در حوزه فناوری اطلاعات خدمات تبلیغاتی نیز به شما ارائه می دهد.
در واقع شما با همکاری در اجرای تبلیغات ما، طراحی سایت،دیجیتال مارکتینگ و...) می توانید از مشاوره تیم مجرب و متخصص ما نیز به طور رایگان بهره مند شوید.

کمپین های تبلیغاتی

یکی از روش های اصولی و حرفه ای جهت ارتقا سطح فروش و تبدیل مشتریان بالقوه به بالفعل و فعالسازی تمامی ظرفیت ها، کمپین های تبلغاتی است.

کمپین های تبلیغاتی به این معناست که یک کسب و کار، محصول و با موضوع خاص می توان برجسته ساخت و نام آنرا بر سر زبان ها انداخت.
یک کمپین بلیغاتی مجموعه ای از اقذامات و فعالیت های تبلیغاتی به صورت میدان، مجازی و یا خبری است که از تکیک های حرفه ای و به روز استفاده می نماید.
ما در مجموعه ویدیا با همکاری بنگاه های تیلیغاتی، خبرگزاری ها، مجلات،کانون ها و....با استفاده از یک تیم املا حرفه ای سعی می نماییم تا یک کمپین تبلیغاتی اصولی را برای شما ایجاد نماییم.
کمپین های تبلیغاتی مجموعه ویدیا به سه دسته میدانی، مجازی و خبری تقسیم می شوند.
تبلیغات مجازی به تبلیغات موثر،موج های داینامیک و تکنیک های خاص در فضای مجازی اعم از تلگرام و اینستاگرام گفته می شود.
تبلیغات خبری به تبلیغات حوزه خبرگزاری ها، پایگاه های خبری، روزنامه هاو.. اطلاق می گردد.
ما به طور مستقیم هم در برنامه ریزی و هم در اجرای این کمپین ها کنار شما خواهیم بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و بهرمندی از نظر کارشناسان با ما تماس بگیرید و یا از طریق فرم زیر اقدام فرمایید.

به منظور ارتباط با کارشناسان با ما تماس بگیرید :                               ۰۲۱۹۱۳۲۶۴۷۰

سوالات متداول

بله. یکی از مهمترین منابع هر شرکت، نیروی انسانی است. بطوریکه نیروی انسانی خوب میتواند ضعف در برخی قسمت های دیگر سازمان را جبران کند و یا نیروی بد میتواند باعث هدررفت منابع مالی و زمانی کسب و کار شود.
ویدیا، با در اختیار داشتن نیروهای متخصص در حوزه های ذیل میتواند به عنوان بازوی مشاور و اجرایی برای شما در حوزه منابع انسانی باشد.
- گروه رواشناسی جهت تبیین ابعاد روانشناختی منابع انسانی
- گروه متخصص جهت عقد قرارداد بر پایه قوانین وزارت کار
- گروه متخصص و آشنا به سیستم های درج آگهی استخدامی متناسب با شغل مورد نظر
- گروه متخصص جهت برگزاری جلسات مصاحبه اولیه به منظور فیلتر سازی و بهینه سازی فرایند استخدام
- گروه برنامه ریز جهت نگه داشت و ارتقای روحیه پرسنل
- گروه برنامه ریز جهت جایگزینی افراد در سازمان
یکی از مراحلی که شاید برخی ها به هنگام راه اندازی یک کسب و کار از قلم می اندازند، مطالعه امکانسنجی است. این مطالعه که ابعاد مختلفی دارد و حتی در حالت پیشرفته خود میتواند پلان کسب و کار را نیز در خود جای دهد، به صاحبین ایده کمک میکند تا با صرف کمترین هزینه، ریسک و زمان، تقریب و نمای مناسبی از آینده کسب و کاری که در ذهن دارند را ببینند.
البته پارامترهای زیادی بر سر راه پیاده سازی کسب و کارها وجود دارد، اما این تحقیقات میتواند روشنگر بسیار از نقاط حساس و مهم یک کسب و کار باشد.
علاوه بر این، تحقیقات امکانسنجی و تهیه پلان کسب و کار، این امکان را به صاحب ایده میدهد که برای جذب سرمایه، اطلاعات کافی را در اختیار کاندیداهای سرمایه گذاری قرار دهد.
برای برخی فعالیت ها در حوزه بازاریابی میتوان تعرفه تهیه کرد. اما بسیاری از فعالیت هایی که در حوزه برندینگ مورد نیاز است، به دلیل ساختار پیچیده، باید ابتدا بررسی شده و سپس بر اساس منابع مورد نیاز بودجه مورد نظر اعلام شود و لذا برای اعلام هزینه های مجموعه در بخش برندینگ، میبیاست مسأله به صورت کامل در جلسه حضوری و یا تلفنی، مطرح شده و پس از بررسی طی پروپوزالی بودجه مورد نظر اعلام خواهد شد.
ویدیا بر پایه مسأله مطرح شده در جلسه مشاوره اولیه، اقدام به ارائه پروپوزال خود که در آن زمانبندی و همچنین بودجه های لازم درج شده است، مینماید. پروپوزال ارائه شده به صورت مورد به مورد تهیه شده و لذا صاحبین کسب و کار میتوانند بر اساس سرمایه و همچنین نیاز خود اقدام به انتخاب برخی و یا همگی موارد مندرج در پروپوزال نمایند.
لازم به ذکر است که پیشنهادات مندرج در پروپوزال معمولا با هدف رفع مسأله مطرح شده است و لزوما تمام خدمات مجموعه را در برنمیگیرد و به همین دلیل توصیه میشود کلیه موارد پروپوزال پیشنهادی پذیرفته و اجرا گردند.
بله. یک مشاوره خوب و حرفه ای میبایست گزارش نهایی داشته باشد. گزارش نهایی کمک میکند تا مسائل واضحتر دیده شوند و راه های امتحان شده ناصحیح و صحیح از هم تفکیک شوند. بدینشکل فعالیت های آتی میتواند با صرف هزینه های کمتر و هدفمندتر انجام گیرد.
یکی از قابلیت هایی که در ویدیا وجود دارد این است که متقاضیان و صاحبین کسب و کار میتوانند حوزه های مختلف را بر اساس توانمندی و نیاز فراگیرند. هر چند اجرای این حوزه ها توسط صاحبین کسب و کار از طرف ما توصیه نمیشود اما این امکان وجود دارد تا آموزش های لازم توسط مجموعه کی برند در اختیار متقاضیان قرار گیرد. این آموزش ها میتواند در جهت ارتقای دانش صاحبین کسب و کار به منظور افزایش قدرت تحلیل و ارزیابی فعالیت ها کمک کند. مهارتی که میتواند در جهت بهبود عملکرد و افزایش کارایی بسیار موثر باشد.
قراردادهای حوزه برندینگ به دلیل ذات زمانبر بودن این حوزه معمولا بین 1 الی 5 سال به طول می انجامد. لیکن شرکت ویدیا در راستای ایجاد یک حس اعتماد و همکاری متقابل و همچنین شناخت بیشتر طرفین، امکان عقد قراردادهای کوتاه مدت 3 و 6 ماهه را نیز فراهم کرده است. لازم به ذکر است که این مدت بیشتر جهت ایجاد شناخت است و مسلما برای رسیدن به نتیجه مطلوب در حوزه برندینگ باید زمان بیشتری مدنظر قرار گیرد.

درخواست اجرای پروژه

ویدیا

ویدیا در کنار تمامی خدمات و امکاناتی که در حوزه وب به مشتریان خود می دهد همواره در تلاش است تا کاربران تنها به توسعه کسب و کار خود در فضای مجازی و الکترونیکی بپردازند و نگرانی دیگری نداشته باشند.

logo-samandehi
آدرس: تهران ، خیابان مطهری ، خیابان میرزای شیرازی ، کوچه منصور ، پلاک ۵ ، طبقه ۵
تلفن: ۰۲۱۹۱۳۲۶۴۷۰ - ۰۲۱۸۸۱۰۹۰۵۴

آدرس: تفلیس ،واکه،خیابان تاماراشویلی،خیابان اسوانیتزه،پلاک۴
تلفن: ۹۱ ۱۷ ۴۳ ۵۵۷ (۹۵۵+)
آدرس: شارجه، خیابان التعاون، ساختمان دانا، پلاک ۱۲۰۴۴
تلفن: ۵۶۲۴۱۳۹۹۸ (۹۷۱+)

آدرس: مسقط، بوشر، خیابان المها، ساختمان ۵۰، طبقه ۴، دفتر ۴۰۶
تلفن: ۲۴۴۷۳۲۶۵ (۹۶۸+)
TOP